💍👑 Не переживайте, що може піти щось не так…
Ми допоможемо зробити Ваше освідчення неочікуваним і казковим!!

А зараз розповімо Вам про найшаленіші зізнання в коханні☝️😍

1️⃣🚗«Автопропозиція»
Один з найромантичніших способів освідчитися своїй дівчині у коханні – використати для цього транспорт. Один чоловік попросив усіх автомобілістів у соцмережах взяти участь у флешмобі. У результаті відгукнулося 65 водіїв: вони розмістили свої машини у вигляді величезної фрази «Виходь за мене» на стоянці перед торговим центром. Побачивши це, приголомшена дівчина відразу ж погодилася вийти заміж!

2️⃣🌹Мільйон червоних троянд

Життя відомого грузинського художника Ніко Піросмані овіяне безліччю легенд. Згідно однієї з них, одного разу Піросмані закохався у французьку актрису на ім’я Маргарита, яка гастролювала з театром у Тбілісі. Проте дівчина не відповідала на залицяння художника. Зрештою, дійшовши до межі відчаю, Піросмані витратив усі свої кошти на те, щоб усіяти вулицю під вікнами Маргарити квітами: півоніями, ліліями, маками, бузком, анемонами і, звичайно ж, трояндами. Як свідчить легенда, актриса вийшла до художника і поцілувала його в губи – це був перший і останній їх поцілунок.

3️⃣🌧️Квітковий дощ
У бразильському місті Сан-Паулу дівчина на ім’я Мануела, вийшовши одного дня на вулицю, потрапила під дощ… з бутонів троянд. Виявилося, закоханий у неї хлопець орендував гвинтокрил, і, піднявшись над будинком коханої дівчини, обсипав його квітами.

4️⃣💻Освідчення геймера
Один інтернет-користувач із ніком EquinnoxX придумав доволі оригінальний спосіб освідчення в коханні своїй дівчині Емі. Хлопець модифікував легендарну Contra: поміняв стандартні імена Player 1 і Player 2 на Quinn і Emy, а потім додав новий екран, який спливає після проходження всіх місій, на якому висловив свої почуття до коханої і запропонував їй руку і серце.

Будьте щасливі та любіть один одного, дорогі наші відвідувачі😃😍😘

🕚 11:00-02:00
📞 Резерв та детальна інформація: 067 73 00 868