Доброго морозного ранку, друзі! ❄️🌨️
Спеції, спеції, спеції.. Скільки ж різноманітних їх є, але кожна має свою нотку чарівного аромату, багатий відтінок смаку та користь ☝️😊

Які зі спецій найбільше любите і використовуєте ви???
Давайте розглянеми найкращі прянощі для смаку і тіла! Поїхали! 🚂
1️⃣ Перець чилі
Чим гостріший перець, то більше в ньому капсаїцину. Медичний ефект цієї речовини полягає в полегшенні болю та профілактиці захворювань серця та на рак. Також капсаїцин має жироспалювальний ефект, про який не варто забувати. 😊

2️⃣Кориця
Кориця має найприємніший запах із усіх прянощів. Додаючи корицю до кави, вівсянки чи в будь-яку іншу страву (на власний розсуд), ви не лише зробите її ароматнішою та приємнішою, але й допоможете своїм артеріям. Оскільки кориця позитивно впливає на здоров’я судин, нормалізує рівень цукру у крові, знижує рівень холестерину.

3️⃣ Куркума
Ця яскрава приправа із того ж сімейства, що й імбир. Обидві вони мають протизапальний ефект і можуть допомогти хворим на артрит. Також куркума сприятливо діє на травну систему, нормалізуючи її процеси.

4️⃣ Орегано
Це італійська приправа, яку часто додають до піци й інших страв.
Орегано також багате на антиоксиданти (має їх у чотири рази більше, ніж чорниця), а оскільки ця рослина зовсім невибаглива, можна її вирощувати навіть вдома.

5️⃣ Петрушка
Ми почали забувати, наскільки корисна ця рослина, враховуючи те, що більшість додають її до їжі лише як прикрасу. Однак петрушка допоможе вам у боротьбі з болем у нирках і закупореними артеріями.

6️⃣ Часник
Любите ви його чи ні, але часник — джерело різноманітних корисностей. Подумати тільки, він володіє антигрибковим, антибактеріальним й противірусним ефектами.

7️⃣ Чебрець
Сильний і приємний запах чебреця чудово поєднує його з гарячою їжею, наприклад, супом чи стейком.
Дослідження також свідчать, що він допомагає в боротьбі з деякими видами інфекцій, проти яких безсилі навіть антибіотики.

Обирайте улюбені спеції та діліться інформацією з друзями😎

Чарівних вихідних та хорошого настрою😃😍🤗
До зустрічі в ресторані-музеї “Галицький замок” 🏰🍽