Найзатишніший ресторан”Галицький замок”  користується неабиякою популярністю для вечерь у сімейному колі і приватних святкувань.


Відчуйте справжню українську гостинність та скуштуйте смачні страви у ресторані “Галицький замок ” приготовлені як за традиційними рецептами так і сучасним кулінарним поєднанням.

Страви у “Галицькому замку”, відрізняються високими смаковими та поживними якостями, різними комбінованими методами обробки продуктів і складною рецептурою.

Особливої уваги у “Галицькому замку “надають кухні та якісному осблуговуванню гостей. У кожній страві, окрім її основних інгредієнтів, присутній особливий дух, дарований таємничими силами цієї місцевості.

Скуштувати смачні страви, відпочити з друзями, родиною чи колегами Ви можете не лише в ресторані, також до Ваших послуг  літній майданчик.

Готельно-ресторанний комплекс “Галицький замок” чудове місце для урочистих застіль, домашніх свят, корпоративів або ж теплих зустрічей з друзями чи родичами. Він ідеально підходить для комфортного відпочинку.

Готельно-ресторанний комплекс “Галицький замок” завжди чекає на Вас !!!!

Тож не зволікайте, завітайте за адресою:

Збаразький напрямок, 400 м від КПП м. Тернополя

Тел. ресторну (0352) 40 13 23, (067) 730 08 68
Тел. готелю/ бані на дровах  (096) 948 51 98