💁‍♂️Обирайте тільки те, що любите з нашого основного меню, а ми все приготуємо і подамо так, що захочеться зробити фото на пам’ять. Адже те, що ми їмо, має бути не тільки смачним, а й красивим!Мисливське плато – вишукана страва ресторану “Галицький замок”, яка нікого не залишить байдужим. В кожному поєднанні картопля смакуватиме і звично, і заразом з зовсім новими відтінками, саме в цьому полягає її найбільша унікальність👌

Пориньте у вишукану атмосферу ресторану “Галицький замок”, що поєднує в собі, як можливості відзначення наймасовіших урочистих подій, так і проведення особистих зустрічей та побачень. Різноманіття традиційних страв та смачні новинки задовольнять потреби найвибагливішого гурмана, а, у поєднанні з витонченим інтер’єром, створять відчуття свята та подарують незабутні емоції.

Привід для банкету – завжди особливий випадок, тому все має бути на найвищому рівні. Атмосфера, кухня, персонал, та ще багато організаційних деталей, яких гості не помічають, саме в них і полягає ретельно продумана, доведена до досконалості.