Про нас

Ресторан

seperator

Ресторанно-готельний комплекс «Галицький замок» – вишуканий розважальний заклад, де дотримані всі традиції та технології зведення замків – дизайн, проект та предмети інтер’єру.

В головному залі ресторану, котрий вміщує 250 чоловік відвідувачі можуть милуватись нашою картинною галереєю славетних гетьманів, старовинною зброєю, справжніми лицарями, обладунками. А справжній камін – надасть тепло та затишок. А з другого поверху у головному залі Ви маєте можливість споглядати світло факелів та простір залу.

А також, Ви можете відвідати VIP зону із стилізованими приватними кімнатами. А саме: Лицарський зал (на 15 чоловік), Мисливський зал (40 чоловік) та дві кімнати на 12 та 6 чоловік.

В нашому закладі представлені різноманітні страви з усього світу для вибагливих відвідувачів – страви із мисливської, європейської, української та східної кухонь. На нашій відкритій площадці, у атмосфері лицарських шатрів та водоспадів, Ви можете споглядати запікання барана, молочних поросят, кроликів.
А страви із тандиру, створять атмосферу відпочинку, як у сивій давнині. В нашому закладі ніхто не сумує. Щовечора у нас лунає сучасна музика від відомих виконавців.

Ми запрошуємо Вас святкувати весілля, корпоративи, приймати участь у дегустаціях напоїв та страв.

seperator

Since 2011

seperator

Ресторанно-готельний комплекс «Галицький замок» – незабутня мандрівка в історичне минуле. Наш замок зведений за 400 м на в’їзді в м. Тернопіль (на головній автодорозі Київ-Тернопіль-Івано-Франківськ), за 20 км від історичного міста Збараж, де знаходиться славетний Збаразький замок та через землі якого проходили в сиву давнину баталії між військами Богдана – Зиновія Хмельницького та війська польського.

Сьогодні ми запрошуємо всіх відвідати величне місце Ресторанно-готельного комплексу «Галицький замок» у стилі середньовічч та відчути дух наших предків.

seperator

seperator

Ми запрошуємо Вас поринути в Середні віки, відчувши себе справжнім принцем та принцесою разом з Ресторанно-готельним комплексом «Галицький замок» та прийняти участь у нашій дисконтній програмі постійних клієнтів!

seperator

Що говорять люди

seperator
 • У серпні цього року ми святкували своє весілля у ресторані «Галицький замок». Інтер’єр закладу сприяв тому, щоб доповнити на нашому святі ідею весілля у стилі Середньовіччя. Хочемо виразити величезну подяку персоналу ресторану. Ви створили для нас неймовірну атмосферу, завдяки якій наше свято запам'ятається нам на все життя. Усі наші гості в захваті від рівня обслуговування та професіоналізму. Ми отримали безліч компліментів від наших гостей стосовно привітного та ввічливого персоналу, смачної кухні та вишуканих страв. Дякуємо також власникам ресторану. Ви створили та працюєте з професійною командою! Ці люди знають свою роботу! Так тримати!!! На такий високий рівень закладу – ціни абсолютно доступні. А ми ще неодноразово завітаємо до Вашого ресторану та рекомендуватимемо усім друзям та знайомим. Щиро дякуємо Вам!!!

  Ольга Пиндюра,

 • Дуже гарний заклад, надзвичайно смачно готують, був гостем на весіллі, все супер!

  Василь Коверко,

 • Надзвичайно красиве місце для проведення весіль і бенкетів

  Наталка Павлюс,

 • Неодноразово був в цьому ресторані, однозначно кухня і обслуговування, найкращі в нашому місті, а інтер'єр, можливо один з найкращих в країні

  Володимир Борисенко,

 • Дуже гарний заклад. Був запрошений на весілля, вирішив що коли прийде час обов'язково справлю подію тільки тут.

  Василь Коверко,